SANYTOL - antibakteriálny gél na ruky 75 ml

Predaj skončil

🚚 Doprava zadarmo pri nákupe nad 30 €

📦 Všetky produkty máme na sklade

💶 Medzi naše priority patria nízke ceny

Dôležitý komentár k aktuálnej cene dezinfekciou

Uvedomujeme si, že cena tohto výrobku je kvôli aktuálnej situácii a celkovému nedostatku dezinfekciou na trhu neúmerne veľká a preto považujeme za dôležité sa k nej vyjadriť. Nepriali by sme si nič iné ako jej predávať za násobne nižšiu cenu, ako tomu bolo ešte pred niekoľkými týždňami. Bohužiaľ v celej Európe dnes nedá dezinfekciu kúpiť a to ani za násobne vyššie ceny a táto várka, ktorú sa nám podarilo zakúpiť bola jedna z posledných a bohužiaľ aj cenovo zodpovedajúce.

Ako firma dlhodobo podporujeme, neziskové organizácie, detské domovy a zdravotnícke zariadenia (radi ukážeme všetky darovacie zmluvy) a aj keď momentálne čelíme veľkým prevádzkovým výzvam, o to viac pomáhame materiálne aj finančne aj v tejto krízovej situácii a darovali sme ochranné a desinfikační prostriedky do zdravotníckych zariadení . Preto by nás veľmi mrzelo ak by naša ponuka bola vnímaná ako oportunistické. Cena je najnižšia akú sme aktuálne schopní v rámci nášho nákupu ponúknuť.

Mali sme skrátka dve možnosti ako na cenovú ponuku zareagovať. Buď jej odmietnuť a nedať k dispozícii našej distribučnej sieť a alebo ju s minimálnou prirážkou ponúknuť ďalej. Zvolili sme tú druhú, ktorá nám prišla v súčasnej situácii správna a uisťujeme vás, že v rádoch týždňov bude v našej ponuke produkt zase za štandardnú cenu, akonáhle dorazí ďalšie zásoby, ktoré už máme na ceste.

-------------------------------------------------- --------------------------

Dezinfekčný gél na ruky, ktorý je vhodný na každú cestu, rýchlo a efektívne hubí baktérie, plesne a vírusy a pritom nevysušuje ruky. Obsahuje prírodné zelený čaj, zvlhčujúci a zjemňujúce zložku. Ideálne pre použitie po cestovaní verejnou dopravou, po návšteve obchodov a ďalších miest, kde sa množia vírusy, baktérie a plesne.  • balenie 75ML
  • nebezpečenstvo: Biocídny aktívna látka Etanol 600g / Kg. Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Biocídny výrobok používajte bezpečne.


1x SANYTOL - antibakteriálny gél na ruky 75 ml

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.